interne ronde 17

Partijen in Ronde 17

1Ruud van DijkRob Warmerdam1-0
2Rob BesKoos Croes½-½
3Henk van HuizenMaurits Bons½-½
4Jan van der MeerAad van Eijk0-1
5Tim de TorbalHans Hendriks1-0
6Robert WarmenhovenPeter van Wermeskerken1-0
7Theo van der PolLouis Wulffers1-0
8Aad MiddeldorpGeert van den Berg1-0
9Arno van der KruijsOlivier van Dijk1-0

Rangschikking na Ronde 17

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Dominique Nierop84311059,2100,0100,00-1160316871573
2Rob Warmerdam6501995,099,099,00-1177819191751
3Koos Croes13643952,898,098,00-2145915251420
4Wim de Groot10613924,297,097,001173017030
5Aad van Eijk11704921,696,095,01-1164117151600
6Maurits Bons12624890,595,096,0-2-1162915831635
7Rob Bes6411882,094,093,002185518280
8Jeffrey Hofland12624865,293,094,00-1158915620
9Henk van Huizen8332827,092,089,001187915951928
10Harald Homulle10604823,791,091,022143715021403
11Hans Hendriks13616791,390,092,00-2144614431438
12Franke Boersma4301779,089,090,021166617591652
13Peter van Wermeskerken11515751,588,087,0-1-1161015830
14Jan van der Meer11605751,087,088,0-11158815961577
15Edwin van der Leij9333733,186,086,0-1-1148514311494
16Tim de Torbal14446664,585,084,002138713600
17Ruud van Dijk3300622,084,081,011193919120
18Robert Warmenhoven12336570,682,079,001146713511513
19Theo van der Pol4202551,981,080,001150914820
20Michelle de Liefde3030549,980,083,0-1-1137014361363
21Aad Middeldorp13328549,079,077,0-11134712791376
22Arno van der Kruijs11317512,878,076,011119712101187
23Mike de Torbal3201507,377,082,012157715500
24Louis Wulffers7034478,576,078,0-1-1129711971311
25Jelle van der Heide12318471,075,075,001135713300
26Nuno Scholten3102393,674,074,0-11139913720
27Geert van den Berg7016379,673,073,0-1-1145510781529
28Olivier van Dijk3003286,066,066,01-19619330
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *