interne ronde 16

Partijen in Ronde 16.

1Aad van EijkRuud van Dijk0-1
2Maurits BonsKoos Croes½-½
3Wim de GrootHans Hendriks1-0
4Peter van WermeskerkenTheo van der Pol1-0
5Jelle van der HeideEdwin van der Leij0-1
6Tim de TorbalArno van der Kruijs1-0
7Geert van den BergRobert Warmenhoven0-1
8Olivier van DijkAad Middeldorp0-1

Rangschikking na Ronde 16

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Dominique Nierop84311027,3100,0100,00-1160316891573
2Rob Warmerdam5500996,099,099,011178519461751
3Koos Croes12633901,298,097,01-1144914921420
4Wim de Groot10613884,397,094,001174417160
5Maurits Bons11614855,596,096,0-11162615681635
6Aad van Eijk10604842,695,098,022163216941600
7Jeffrey Hofland12624835,694,095,00-1158815610
8Rob Bes5401829,993,092,0-11195719300
9Hans Hendriks12615799,592,093,01-1145714851438
10Harald Homulle10604795,391,091,022143614961403
11Franke Boersma4301780,090,090,021166717681652
12Henk van Huizen7322774,589,088,0-1-2188716001928
13Jan van der Meer10604753,088,089,0-2-2159916471577
14Peter van Wermeskerken10514752,087,087,001165716290
15Edwin van der Leij9333703,586,086,0-1-1148414241494
16Tim de Torbal13346575,384,082,0-11136013320
17Michelle de Liefde3030557,583,084,0-1-1137014341363
18Mike de Torbal3201513,682,083,012157115430
19Theo van der Pol3102482,080,081,0-1-2147914520
20Robert Warmenhoven11236479,679,076,0-1-2145412941513
21Louis Wulffers6033476,578,078,001130212211311
22Aad Middeldorp12228468,077,075,0-2-2133212161376
23Arno van der Kruijs10217462,676,080,00-2119111851187
24Jelle van der Heide12318450,375,079,001135213240
25Nuno Scholten3102407,674,077,0-11139513680
26Geert van den Berg6015384,373,074,002147010971529
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *