Intern ronde 19

Partijen in Ronde 19

1Henk van HuizenRob Bes0-1
2Peter van WermeskerkenKoos Croes1-0
3Aad van EijkMaurits Bons0-1
4Edwin van der LeijHans Hendriks1-0
5Jan van der MeerRuud van Dijk1-0
6Robert WarmenhovenJeffrey Hofland1-0
7Louis WulffersArno van der Kruijs1-0

Rangschikking na Ronde 19

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Dominique Nierop84311126,8100,0100,00-1160216891573
2Rob Bes86111083,599,097,0-2-2195819360
3Rob Warmerdam65011024,098,099,00-1177218891751
4Henk van Huizen105231017,097,098,001188116531928
5Maurits Bons148151012,596,092,0-2-1163416031635
6Wim de Groot10613986,095,096,001173417120
7Koos Croes15645949,894,095,00-1145115081420
8Aad van Eijk13625938,393,094,011161616271600
9Hans Hendriks15726924,592,093,00-1146014791438
10Jan van der Meer12714915,691,089,002161316781577
11Peter van Wermeskerken13625888,590,088,012160915870
12Jeffrey Hofland13625884,089,091,0-1-2154515230
13Harald Homulle10604880,088,090,022143414941403
14Edwin van der Leij11443880,087,087,0-11149514741494
15Franke Boersma4301750,386,086,021166417531652
16Robert Warmenhoven14437672,685,082,001147113841513
17Aad Middeldorp14428646,584,084,002134912851376
18Ruud van Dijk5302645,383,085,01-1173217110
19Tim de Torbal15348605,082,081,0-1-1130812860
20Louis Wulffers8134579,080,076,001130412621311
21Arno van der Kruijs12318555,779,079,00-1118711741187
22Theo van der Pol4202548,978,080,001151314920
23Jelle van der Heide13328548,577,077,0-1-1135813370
24Michelle de Liefde3030525,076,078,0-1-1136914231363
25Mike de Torbal3201486,075,075,012157815560
26Geert van den Berg8026446,474,074,001145210901529
27Nuno Scholten3102390,373,073,0-11140713850
28Olivier van Dijk3003286,066,066,01-19319100
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *