intern ronde 18

Partijen in Ronde 18.

1Koos CroesHenk van Huizen0-1
2Ruud van DijkRob Bes0-1
3Hans HendriksAad van Eijk½-½
4Maurits BonsRobert Warmenhoven1-0
5Peter van WermeskerkenEdwin van der Leij½-½
6Aad MiddeldorpTim de Torbal1-0
7Geert van den BergJelle van der Heide½-½

Rangschikking na Ronde 18

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Dominique Nierop84311090,0100,0100,00-1160316931573
2Rob Warmerdam65011025,099,099,00-1177619081751
3Henk van Huizen9522992,098,093,0-1-1189016591928
4Rob Bes7511984,097,096,0-1-1191618930
5Wim de Groot10613959,596,097,001173417110
6Koos Croes14644956,895,098,011145615271420
7Aad van Eijk12624931,194,095,00-2162816661600
8Hans Hendriks14725929,293,094,011146715031438
9Maurits Bons13715913,092,091,0-11162515761635
10Jeffrey Hofland12624887,091,092,00-1158015570
11Harald Homulle10604852,090,090,022143414951403
12Jan van der Meer11614832,189,089,0-11159816331577
13Peter van Wermeskerken12525791,588,087,001159315700
14Edwin van der Leij10343777,687,086,0-2-2148614391494
15Franke Boersma4301762,686,088,021166517561652
16Ruud van Dijk4301641,385,085,022185918360
17Aad Middeldorp14428636,584,079,002135112961376
18Robert Warmenhoven13337579,182,082,0-1-1145913401513
19Tim de Torbal15348576,781,083,0-1-1130712840
20Theo van der Pol4202555,080,081,001150614830
21Arno van der Kruijs11317546,079,078,011119412001187
22Michelle de Liefde3030534,978,080,0-1-1137014361363
23Jelle van der Heide13328512,077,075,0-1-1135813340
24Louis Wulffers7034497,076,076,0-1-1129712021311
25Mike de Torbal3201487,675,077,012157815550
26Geert van den Berg8026416,174,073,001145110831529
27Nuno Scholten3102393,673,074,0-11139813750
28Olivier van Dijk3003286,066,066,01-19349110
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *