Zomercompetitie ronde 9

Partijen in Ronde 9.

1Robert WarmenhovenJeffrey Hofland1-0
2Franke BoersmaDominique Nierop½-½
3Aad van EijkMaurits Bons0-1
4Jan de LiefdeGeert van den Berg0-1

Rangschikking na Ronde 9 – 31-8-2022 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Robert Warmenhoven4310584,3100,095,001155018841513
2Stefan Bekker3300554,099,099,0-1-1231620512313
3Henk van Huizen7331538,398,098,0-1-1187717701887
4Iryna Plekhava4301532,797,097,002181719671800
5Jeffrey Hofland7412531,796,0100,0-1-2170316670
6Rob Bes5230517,595,096,011154717321514
7Michelle de Liefde4130453,794,094,00-1156616521551
8Wouter Remmerswaal6312439,093,093,00-1169216560
9Dominique Nierop8242429,792,092,0-2-2167616071685
10Ruud van Dijk5212406,391,091,0-11140415501378
11Peter van Wermeskerken6303398,090,089,00-1156515731557
12Aad van Eijk7223375,587,090,012157815011587
13Koos Croes2101313,378,076,022141015821399
14Geert van den Berg2101303,375,073,00-1138316691370
15Franke Boersma5032280,070,066,012160714211631
16Maurits Bons6204276,068,063,00-1172214921759
17Eric de liefde5113252,365,067,011150514690
18Jan van der Meer2002206,662,062,00-1151715381527
19Theo van der Pol2002203,361,061,001151813861526
20Jan de Liefde7106162,060,060,011153311601600
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.