Zomer competitie

Rangschikking na Ronde 6.

PosNaamPrtWRVPtnWrde
1Stefan Bekker44004,0100,0
2Henk van Huizen54014,099,0
3Maurits Bons53113,598,0
4Jeffrey Hofland53113,597,0
5Peter van Wermeskerken32012,096,0
6Robert Warmenhoven52122,595,0
7Dennis Zwart11001,094,0
8Ruud van Dijk63033,093,0
9Mike de Torbal11001,092,0
10Michelle de Liefde41212,091,0
11Geert van den Berg21011,090,0
12Dominique Nierop42022,089,0
13Jelle van der Heide41121,588,0
14Jan de Liefde42022,087,0
15Theo van der Pol21011,075,0
16Koos Croes51131,574,0
17Rob Bes51131,570,0
18Franke Boersma10010,066,0
19casper10010,065,0
20Louis Wulffers10010,064,0
21Aad van Eijk51041,063,0
22Nader30030,062,0
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *