Uitslagen ronde 19 & 20 en stand na ronde 20

Ronde 20

1 Peter van Wermeskerken – Henk van Huizen 0-1
2 Dominique Nierop – Jeffrey Hofland 1-0
3 Wouter Remmerswaal – Rob Bes 1-0
4 Maurits Bons – Michelle de Liefde 1-0
5 Aad van Eijk – Harald Homulle ½-½
6 Hans Hendriks – Edwin van der Leij 0-1
7 Robert Warmenhoven – Rob Olde Heuvelt 1-0
8 Jan de Liefde – Vincent Olde Heuvelt 1-0
9 Eric de liefde – Louis Wulffers 1-0

Ronde 19

1 Henk van Huizen – Wouter Remmerswaal 1-0
2 Edwin van der Leij – Maurits Bons 1-0
3 Jeffrey Hofland – Jan de Liefde 1-0
4 Rob Bes – Aad van Eijk 1-0
5 Robert Warmenhoven – Peter van Wermeskerken 0-1
6 Theo van der Pol – Hans Hendriks 0-1
7 Arno van der Kruijs – Eric de liefde 0-1

Uitslag:

anking after Round 20 – 13-4-2022 – Normal ranking.

PosNameGmsWDLScoreValPValBSRtgTPRIRtg
1Henk van Huizen128131158,1100,0100,0-2-1188218661887
2Wouter Remmerswaal128041086,099,096,001176317760
3Dominique Nierop116321083,998,098,0-11171718051685
4Maurits Bons137241022,697,095,011174317051759
5Jeffrey Hofland148061003,096,099,0-2-1170317170
6Rob Bes16907997,395,097,00-1153715811514
7Aad van Eijk17728895,594,094,001154815151587
8Ruud van Dijk11605870,093,093,0-11142015391378
9Edwin van der Leij6501857,692,092,00-1157719281522
10Robert Warmenhoven16718833,391,091,002150815081513
11Jan de Liefde11434809,590,090,011157214981600
12Stefan Bekker3300679,689,089,0-11231621402313
13Theo van der Pol8224634,888,088,002151615061526
14Franke Boersma5212599,087,087,011164017101631
15Peter van Wermeskerken4202534,386,085,001156316441557
16Geert van den Berg4112511,685,086,00-1138515671370
17Eric de liefde4202486,084,075,021137013840
18Nader2101461,083,084,022162116350
19Louis Wulffers4103456,682,083,00-1126612891266
20Fonq Li Caljé2020444,881,082,022163516490
21Michelle de Liefde3021441,080,081,0-1-1155315911551
22Patrick van Rijn4103429,679,080,001153613051564
23Hans Hendriks2101421,678,077,001145315601447
24Jelle van der Heide2101418,377,079,001136415521356
25Arno van der Kruijs6105406,076,078,021114412291142
26Koos Croes5104397,375,076,0-1-2137311991399
27Arno Middeldorp2011365,674,074,0-2-2141514290
28Aad Middeldorp5005294,668,068,011123910561274
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.