snelschaken ronde 1

Rangschikking na Ronde 7

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland7511592,5100,0100,012173316960
2Ruud van Dijk7502541,099,098,01-1143816721378
3Dominique Nierop7412497,098,097,0-1-2167515811685
4Theo van der Pol7403444,097,099,011153715491526
5Robert Warmenhoven7313398,096,096,011151715021513
6Wouter Remmerswaal7313396,095,095,0-1-1153514990
7Koos Croes7124248,575,086,0-11139613601399
8Rob Bes700766,066,066,0-1-1145011611514
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *