Rapid ronde 2

Partijen in Ronde 4.

1Jeffrey HoflandPeter van Wermeskerken1-0
2Franke BoersmaAad van Eijk1-0
3Jan de LiefdeHenk van Huizen1-0
4Theo van der PolEric de Liefde1-0
5Robert WarmenhovenJaap Regeer1-0
6Koos CroesDominique Nierop0-1

Partijen in Ronde 5

1Dominique NieropJeffrey Hofland1-0
2Peter van WermeskerkenFranke Boersma1-0
3Theo van der PolJan de Liefde0-1
4Aad van EijkRobert Warmenhoven1-0
5Jaap RegeerHenk van Huizen0-1
6Eric de LiefdeKoos Croes0-1

Partijen in Ronde 6

1Jan de LiefdePeter van Wermeskerken0-1
2Jeffrey HoflandTheo van der Pol0-1
3Franke BoersmaRobert Warmenhoven1-0
4Henk van HuizenDominique Nierop1-0
5Koos CroesAad van Eijk0-1
6Eric de LiefdeJaap Regeer1-0

Rangschikking na Ronde 6

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Peter van Wermeskerken6411527,0100,099,00-1157218741529
2Stefan Bekker3300481,099,0100,0-1-1231620282315
3Franke Boersma6312424,598,096,001163518121625
4Aad van Eijk6312388,597,094,00-1158616371588
5Jeffrey Hofland6303381,096,098,001161316851614
6Jan de Liefde3201374,095,097,011165518971640
7Theo van der Pol3201356,094,092,01-1169617700
8Dominique Nierop6303347,093,095,00-1167617651680
9Henk van Huizen3201344,092,088,0-11184217241851
10Arne Middendorp3111307,091,093,0-1-1148815620
11Koos Croes3102238,081,082,011145315270
12Robert Warmenhoven6204235,079,090,0-2-2150015801513
13Eric de Liefde3102221,074,074,012145714221467
14Jaap Regeer6105145,073,073,00-1125913320
15Aad Middeldorp3003144,072,072,011135312021376
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *