Partijen in Ronde 8

Partijen in Ronde 8

1Jeffrey HoflandFranke Boersma0-1
2Arno van der KruijsMaurits Bons0-1
3Ruud van DijkRobert Warmenhoven0-1
4Aad van EijkRob Bes0-1
5Wouter RemmerswaalJan de Liefde1-0

Rangschikking na Ronde 8.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland8602615,0100,0100,001191118550
2Maurits Bons7421574,099,099,0-1-1165516751635
3Robert Warmenhoven7502543,398,097,0-1-2153915881513
4Dominique Nierop3210503,897,098,0-3-3159718461573
5Franke Boersma3210468,096,093,01-1167018451652
6Henk van Huizen4211453,595,096,00-1191717351928
7Rob Bes7403442,794,092,0-1-1160415480
8Aad van Eijk8404429,093,095,012157814301600
9Stefan Bekker1100413,392,094,0-1-1226122060
10Wouter Remmerswaal3201407,391,089,012170716520
11Nader2101365,090,091,022175817020
12Theo van der Pol3111349,189,088,0-1-1163515800
13Jelle van der Heide2101329,088,087,001166016040
14Geert van den Berg3102324,387,086,011153215391529
15Ruud van Dijk7304321,086,090,0-11142513700
16Jan de Liefde4112290,180,080,00-1142313680
17Arno van der Kruijs3102257,072,072,011119713341187
18Arno Middeldorp2011253,071,071,0-2-2135613000
19Louis Wulffers1001233,370,070,011130410201311
20Jan van der Meer1001230,069,069,011156711721577
21Koos Croes4103223,668,068,00-1140812591420
22Mike de Torbal1001223,367,067,011125411990
23Patrick van Rijn2002198,066,066,00-1126112631267
24Aad Middeldorp5005130,065,065,011133410361376
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *