Partij ronde 9

Partijen in Ronde 9

1Robert WarmenhovenWouter Remmerswaal0-1
2Rob BesLouis Wulffers0-1
3Ruud van DijkKoos Croes1-0

Rangschikking na Ronde 9 – 10-11-2021 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland8602651,3100,0100,001189618600
2Maurits Bons7421608,099,099,0-1-1175716591759
3Robert Warmenhoven8503542,798,098,001153515671513
4Dominique Nierop3210536,097,097,0-3-3170218921685
5Wouter Remmerswaal4301508,796,091,00-1179317570
6Franke Boersma3210508,595,096,01-1165419191631
7Henk van Huizen4211485,894,095,00-1187817261887
8Aad van Eijk8404455,093,093,012156514401587
9Rob Bes8404441,392,094,001150914621514
10Stefan Bekker1100437,391,092,0-1-1231522092313
11Nader2101394,090,090,022170216660
12Ruud van Dijk8404387,789,086,002139714441378
13Theo van der Pol3111382,588,089,0-1-1153315891526
14Jelle van der Heide2101362,386,088,001136615971356
15Geert van den Berg3102354,085,087,011138215831370
16Louis Wulffers2101330,682,071,00-1127614171266
17Jan de Liefde4112323,780,082,00-1158414151600
18Arno van der Kruijs3102285,072,073,011115213541142
19Arno Middeldorp2011281,071,072,0-2-2142813920
20Jan van der Meer1001256,670,070,011151811801527
21Mike de Torbal1001249,369,068,011125711231261
22Koos Croes5104227,068,069,0-1-2137211421399
23Patrick van Rijn2002223,367,067,00-1154712601564
24Aad Middeldorp5005154,066,066,011123910121274
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *