interne ronde 28

1Maurits BonsHenk van Huizen½-½
2Jeffrey HoflandRob Warmerdam0-1
3Koos CroesAad van Eijk½-½
4Robert WarmenhovenTheo van der Pol½-½
5Fong Li CaljéWim de Groot1-0
6Edwin van der LeijPeter van Wermeskerken0-1
7Rob BesRuud van Dijk1-0
8Hans HendriksJan van der Meer1-0
9Jelle van der HeideAad Middeldorp1-0
10OlivierTim de Torbal0-1

Rangschikking na Ronde 28 – 1-5-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen1310121675,5100,0100,01-1191218741928
2Rob Warmerdam1510321594,599,099,01-1176017961751
3Dominique Nierop1510321530,198,098,0-11164718001573
4Aad van Eijk189451465,097,097,02-1161216591600
5Robert Warmenhoven2110471439,596,096,011157516651513
6Maurits Bons148241410,995,095,001167517851635
7Peter van Wermeskerken116321238,694,092,0-1-1160816450
8Rob Bes188371216,293,091,0-21153715671537
9Wim de Groot188191174,292,094,00-2152915660
10Harald Homulle168171162,491,089,021145715781403
11Jeffrey Hofland207761144,590,093,021153315700
12Edwin van der Leij198291131,089,090,012147614941494
13Theo van der Pol104421125,388,088,0-2-1151515530
14Hans Hendriks185671018,087,084,001143214681438
15Michelle de Liefde71511013,086,087,0-3-2139115661363
16Koos Croes19568997,385,085,0-11140514301420
17Jan van der Meer18639981,984,086,0-2-3153515351577
18Franke Boersma8152928,783,083,012161114651652
19Jan de Liefde2200918,382,082,001166917060
20Ruud van Dijk19478892,581,081,01-1136514020
21Dennis de Zwart3120885,880,080,011153315700
22Louis Wulffers10163883,879,079,02-1131213581311
23Mike de Torbal8314856,078,078,00-2135613930
24Stefan Bekker1100839,277,077,0-1-1202520620
25Fong Li Caljé3120831,576,072,012165216900
26Jelle van der Heide15447827,975,074,0-31132713640
27Peter1100808,074,075,011196119980
28Aad Middeldorp224711792,873,076,00-1131313121376
29Geert van den Berg4022760,872,073,00-1150113021529
30Mai Huong Nguyen0000709,871,071,00000
31Patrick van Rijn0000699,970,070,00000
32Peter Taanman0000690,069,069,00016121612
33Rene Denie13238674,968,068,0-1-3123212690
34Roberto Hoogendijk2011638,067,065,001119412310
35Sietse Schaafsma1001638,066,066,011129613340
36Tim de Torbal5113631,865,064,0-3-1108111190
37Olivier1001625,364,067,0117307670
38Arno van der Kruijs152310540,563,063,01-1116211651187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *