Interne ronde 25 en 26

Partijen in Ronde 26

1Aad van EijkJeffrey Hofland½-½
2Henk van HuizenRob Bes1-0
3Robert WarmenhovenJan de Liefde1-0
4Geert van den BergAad Middeldorp1-0

Partijen in Ronde 25

1Jan de LiefdeHenk van Huizen½-½
2Theo van der PolAad van Eijk½-½
3Jaap RegeerDominique Nierop0-1

Rangschikking na Ronde 26

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland2214621750,3100,0100,00-2171718391614
2Henk van Huizen1512301675,599,099,0-11187619371851
3Jan de Liefde1810261347,898,098,01-1164416561640
4Dominique Nierop128221227,397,097,0-2-2170717751680
5Aad van Eijk219391154,896,095,0-11155915501588
6Peter van Wermeskerken137241135,595,096,011157217011529
7Theo van der Pol126331078,394,094,001167517020
8Robert Warmenhoven178091073,093,093,011151415441513
9Franke Boersma9603925,692,092,011163316501625
10Eric de Liefde9513867,891,091,01-1149916351467
11Wouter Remmerswaal6402773,090,090,00-2173117871725
12Geert van den Berg10316734,489,089,001145714830
13Stefan Bekker4220649,888,088,0-21229617722315
14Michelle de Liefde7142630,587,087,0-1-1156015911571
15Rob Bes133010628,686,086,01-1148413701556
16Louis Wulffers9216576,885,085,01-1128613661282
17Jaap Regeer213216559,384,083,012128313090
18Koos Croes5203539,083,084,0-1-2148015060
19Arno van der Kruijs11209514,382,082,0-1-1113811971138
20Jan van Meer4112483,081,081,001149915181500
21Aad Middeldorp9117470,180,080,01-1132711741376
22Glenn Cornelisse5023431,379,079,011136913960
23Gerard Buijs1100422,078,078,0-1-1182818540
24Arne Middendorp1100420,677,077,011191019360
25Paul Koks1001316,373,073,0-1-1136713930
26Ruud van Dijk2002312,072,072,00-1132812471337
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *