Interne ronde 24

Partijen in Ronde 24

1Henk van HuizenRobert Warmenhoven1-0
2Aad van EijkJelle van der Heide½-½
3Peter van WermeskerkenKoos Croes0-1
4Hans HendriksMike de Torbal1-0
5Ruud van DijkAad Middeldorp½-½
6Maurits BonsStefan Bekker0-1
7Jeffrey HoflandTim de Torbal1-0

Rangschikking na Ronde 24

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen119021455,3100,0100,011191618551928
2Rob Warmerdam138321379,099,099,011175317501751
3Maurits Bons128131339,898,098,001168218051635
4Dominique Nierop138321327,597,097,0-1-2163317611573
5Aad van Eijk168351269,096,096,021160916321600
6Robert Warmenhoven188371217,595,095,00-1156016321513
7Edwin van der Leij168261132,894,094,001149815091494
8Jeffrey Hofland177641106,893,091,011153215450
9Peter van Wermeskerken95221099,092,093,0-11158415980
10Rob Bes157261095,391,092,0-11153515401537
11Theo van der Pol94321032,090,090,0-11150315170
12Wim de Groot167181024,189,089,022152015330
13Michelle de Liefde6150964,188,088,0-2-1139315641363
14Harald Homulle14617939,587,087,022142915011403
15Hans Hendriks15465933,886,085,0-11143214421438
16Jan van der Meer15618907,985,086,011155015311577
17Franke Boersma8152855,584,084,012161014351652
18Jan de Liefde2200836,583,083,001166016730
19Dennis de Zwart3120820,482,082,011153715510
20Louis Wulffers10163816,081,081,02-1130913261311
21Koos Croes16448813,680,077,0-2-1139313781420
22Mike de Torbal8314791,679,080,00-2135813710
23Ruud van Dijk17377790,778,079,011136013740
24Peter1100760,077,078,011196019730
25Stefan Bekker1100730,676,073,0-1-1203220460
26Aad Middeldorp19379730,075,075,0-1-2132713001376
27Geert van den Berg4022712,874,076,00-1150212801529
28Jelle van der Heide14347711,173,074,0-4-4130113150
29Mai Huong Nguyen0000648,072,072,00000
30Patrick van Rijn0000638,871,071,00000
31Rene Denie13238622,170,068,0-1-3122612400
32Peter Taanman0000621,069,069,00016121612
33Tim de Torbal2011616,368,070,0-2-2115911730
34Roberto Hoogendijk2011591,367,067,001118612000
35Arno van der Kruijs14239535,066,066,023116911611187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *