Interne ronde 23

Partijen in Ronde 23

1Jeffrey HoflandGeert van den Berg1-0
2Henk van HuizenTheo van der Pol1-0
3Aad van EijkRob Bes1-0
4Robert WarmenhovenPeter van Wermeskerken0-1
5Arno van der KruijsJaap Regeer0-1

Rangschikking na Ronde 23 – 3-4-2024 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland2014511666,0100,0100,021172718961614
2Henk van Huizen1210201456,599,099,002187919631851
3Jan de Liefde159151189,398,098,00-1163916421640
4Dominique Nierop107211144,397,097,001171718501680
5Aad van Eijk189181047,896,095,002156315471588
6Theo van der Pol116231039,595,096,0-1-1168717150
7Peter van Wermeskerken126241019,594,093,00-1156116811529
8Robert Warmenhoven15708941,693,094,012151115401513
9Eric de Liefde9513867,192,092,01-1149916361467
10Franke Boersma8503812,391,091,00-1161915881625
11Wouter Remmerswaal6402772,090,090,00-2173217921725
12Geert van den Berg9216654,489,089,0-1-2142814570
13Stefan Bekker4220648,888,088,0-21229617732315
14Michelle de Liefde7142628,087,087,0-1-1155915891571
15Louis Wulffers9216572,186,086,01-1128513661282
16Koos Croes5203539,385,085,0-1-2147915080
17Rob Bes11209525,084,084,01-1147812941556
18Jaap Regeer193214509,883,079,0-1-2127613040
19Jan van Meer4112493,682,083,001149915241500
20Aad Middeldorp7115471,881,082,01-1135012621376
21Glenn Cornelisse5023440,580,081,011136713960
22Gerard Buijs1100431,679,080,0-1-1182718560
23Arne Middendorp1100425,078,078,011190919380
24Arno van der Kruijs10109414,677,077,002112311201138
25Paul Koks1001316,373,073,0-1-1137714050
26Ruud van Dijk2002312,072,072,00-1132812471337
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *