Skip to content

Interne ronde 23

Games in Round 23

1Jeffrey HoflandKoos Croes1-0
2Wouter RemmerswaalRobert Warmenhoven1-0
3Rob BesMaurits Bons0-1
4Edwin van der LeijPatrick van Rijn0-1
5Mike de TorbalFranke Boersma½-½
6Ruud van DijkJan van der Meer0-1

Ranking after Round 23 – 11-5-2022 – Normal ranking.

PosNameGmsWDLScoreValPValBSRtgTPRIRtg
1Wouter Remmerswaal1511041366,6100,0100,012181518230
2Jeffrey Hofland1711061261,099,098,0-11175017590
3Henk van Huizen128131226,598,099,0-2-1188518711887
4Dominique Nierop126421163,397,097,002171617871685
5Maurits Bons168261117,696,095,0-2-3172916801759
6Rob Bes1910091087,095,096,011153915751514
7Aad van Eijk188281040,094,093,012155315221587
8Robert Warmenhoven199191021,393,094,0-1-1152015261513
9Ruud van Dijk14707950,992,092,001142315171378
10Edwin van der Leij9513898,891,091,012156917381522
11Jan de Liefde12435850,090,090,00-1156214691600
12Stefan Bekker3300677,689,089,0-11231621472313
13Peter van Wermeskerken6303656,388,088,001156015951557
14Theo van der Pol8224633,087,087,002151614991526
15Franke Boersma6222627,686,086,00-1163416481631
16Eric de liefde5203531,385,085,01-1133913470
17Geert van den Berg4112502,084,084,00-1138615681370
18Patrick van Rijn6204500,383,076,00-1154414481564
19Arno van der Kruijs7205498,682,083,032114912651142
20Koos Croes7205495,381,082,0-1-1137412771399
21Nader2101447,080,081,022164516530
22Louis Wulffers4103442,679,080,00-1126612791266
23Fonq Li Caljé2020429,878,079,022163416430
24Michelle de Liefde3021426,077,078,0-1-1155215811551
25Hans Hendriks3102420,676,077,012144414231447
26Jelle van der Heide2101407,075,075,001136515711356
27Jan van der Meer2101395,374,070,00-1152514971527
28Arno Middeldorp2011365,673,074,0-2-2140714160
29Mike de Torbal2011342,071,069,022126614041261
30Vincent Olde Heuvelt2002312,070,072,0-2-2111811260
31Rob Olde Heuvelt2002307,669,071,0-2-29859930
32Aad Middeldorp5005294,668,068,011124010551274
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.