Interne ronde 22

Partijen in Ronde

1Rob WarmerdamRobert Warmenhoven1-0
2Maurits BonsDominique Nierop1-0
3Rob BesAad van Eijk0-1
4Harald HomulleEdwin van der Leij0-1
5Wim de GrootHans Hendriks1-0
6Theo van der PolJeffrey Hofland½-½
7Arno van der KruijsAad Middeldorp0-1
8Franke BoersmaRuud van Dijk½-½

Rangschikking na Ronde 22

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen108021329,0100,0100,00-2191418431928
2Rob Warmerdam138321300,799,097,011175317541751
3Maurits Bons107121234,598,096,002167718161635
4Robert Warmenhoven168351228,597,099,00-1157116661513
5Dominique Nierop127321210,896,098,00-1162817581573
6Aad van Eijk158251200,095,095,01-1161916631600
7Edwin van der Leij158251104,094,094,0-1-1151315491494
8Peter van Wermeskerken85211032,593,093,0-2-2167816940
9Jeffrey Hofland166641010,092,091,00-1153815550
10Rob Bes15726999,391,092,0-11153615431537
11Theo van der Pol9432972,590,090,0-11150115180
12Wim de Groot16718954,589,087,022153115480
13Harald Homulle13616916,688,089,011143415221403
14Michelle de Liefde6150907,087,088,0-2-1139315691363
15Jan van der Meer15618846,386,085,011155115361577
16Hans Hendriks14365827,585,086,0-2-2142214201438
17Jan de Liefde2200790,084,084,001165116670
18Franke Boersma8152785,583,082,012160914341652
19Dennis de Zwart3120770,082,083,011153915560
20Louis Wulffers10163734,081,081,02-1130713211311
21Peter1100721,980,080,011195919760
22Ruud van Dijk16367700,079,078,00-1136413800
23Mike de Torbal6213687,878,079,022131613320
24Koos Croes15348668,877,077,0-11137913391420
25Geert van den Berg4022659,676,076,00-1150212841529
26Jelle van der Heide13337644,075,075,0-3-3127412910
27Aad Middeldorp18369635,074,072,00-1132512941376
28Stefan Bekker0000616,573,074,00000
29Mai Huong Nguyen0000608,372,073,00000
30Patrick van Rijn0000591,571,071,00000
31Peter Taanman0000583,370,070,00016121612
32Rene Denie13238557,069,069,0-1-3122312390
33Roberto Hoogendijk2011554,768,068,001123312500
34Arno van der Kruijs13229479,067,067,012117011611187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *