Interne ronde 20

Partijen in Ronde 20

1Jeffrey HoflandJaap Regeer1-0
2Louis WulffersHenk van Huizen0-1
3Dominique NieropAad Middeldorp1-0
4Arno van der KruijsJan de Liefde0-1
5Glenn CornelisseAad van Eijk0-1
6Arne MiddendorpMichelle de Liefde1-0

Rangschikking na Ronde 20

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland1712411439,0100,0100,011170818941614
2Henk van Huizen109101307,099,099,0-2-1187619401851
3Dominique Nierop107211143,698,098,001171518441680
4Jan de Liefde159151086,797,097,00-1163716391640
5Theo van der Pol9522947,596,096,0-1-2165716900
6Peter van Wermeskerken10514891,695,095,00-1155817011529
7Robert Warmenhoven12606857,694,094,00-1152115721513
8Aad van Eijk16718837,393,091,0-2-1155115171588
9Wouter Remmerswaal5401782,092,093,01-1174118961725
10Eric de Liefde8413777,191,092,022148716031467
11Franke Boersma7403714,090,090,012161215361625
12Geert van den Berg8215654,489,089,00-1143514680
13Stefan Bekker4220650,888,088,0-21229617702315
14Michelle de Liefde7142627,087,087,0-1-1155915881571
15Louis Wulffers8215573,186,086,021128713861282
16Koos Croes5203541,385,085,0-1-2147515080
17Rob Bes8206524,084,084,021150313301556
18Jan van Meer4112493,683,083,001149815161500
19Aad Middeldorp7115473,382,082,01-1134912631376
20Glenn Cornelisse5023440,581,081,011136313960
21Gerard Buijs1100431,680,080,0-1-1182418560
22Arno van der Kruijs9108423,379,079,0-11112811341138
23Arne Middendorp1100416,378,076,011190919420
24Jaap Regeer162113386,077,078,00-2123112630
25Paul Koks1001316,373,073,0-1-1135713900
26Ruud van Dijk2002312,072,072,00-1132812451337
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *