interne ronde 2

Partijen in Ronde 2 – 7-10-2020.

1Rob BesRobert Warmenhoven½-½
2Franke BoersmaHenk van Huizen0-1
3Ruud van DijkPatrick van Rijn0-1
4Peter van WermeskerkenMaurits Bons0-1
5Jeffrey HoflandEdwin van der Leij1-0

Rangschikking na Ronde 2 – 7-10-2020 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen2200263,0100,097,00-1193620651928
2Robert Warmenhoven2110218,099,099,00-1152016641513
3Rob Bes2110214,598,096,001169317260
4Aad van Eijk1100210,397,0100,0-1-1161120091600
5Patrick van Rijn1100188,396,082,0-1-1126913001267
6Michelle de Liefde1010170,095,093,0-1-1136816001363
7Dominique Nierop1010169,294,092,011156814011573
8Franke Boersma2101165,093,098,001165116501652
9Maurits Bons2101149,088,077,00-1162714751635
10Jeffrey Hofland2101137,080,068,001171017430
11Ruud van Dijk1001105,371,079,0119199520
12Peter van Wermeskerken100196,070,072,011127713090
13Arno van der Kruijs100194,769,071,0-1-1118412031187
14Tim de Torbal100189,368,067,011130113340
15Edwin van der Leij200269,067,069,00-1148513871494
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *