Interne ronde 17

Partijen in Ronde 17

1Robert WarmenhovenRob Bes½-½
2Peter van WermeskerkenJeffrey Hofland1-0
3Jelle van der HeideHarald Homulle0-1
4Aad MiddeldorpKoos Croes½-½
5Arno van der KruijsRene Denie1-0
6Dominique NieropFranke Boersma½-½

Rangschikking na Ronde 17 – 30-1-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Aad van Eijk117131046,7100,0100,011162517181600
2Maurits Bons96121022,599,099,0-11166718061635
3Robert Warmenhoven11533987,098,097,0-11155617001513
4Henk van Huizen7502985,697,098,01-1190817931928
5Rob Warmerdam8431957,096,096,00-1175017651751
6Dominique Nierop8431881,695,095,023159917211573
7Edwin van der Leij12615842,394,094,00-1149615261494
8Harald Homulle9513820,093,091,01-1143115481403
9Wim de Groot11515814,092,093,012151615500
10Jan van der Meer13616791,691,092,011156515811577
11Theo van der Pol5311778,390,089,0-1-1149415280
12Hans Hendriks9342766,589,090,0-11144515011438
13Michelle de Liefde5140745,188,088,0-11138715771363
14Rob Bes10424743,387,086,0-2-2153115421537
15Jeffrey Hofland12444705,086,087,00-1149615300
16Peter van Wermeskerken5302668,085,084,0-11152115560
17Dennis de Zwart3120645,184,085,011152615610
18Louis Wulffers7142614,883,083,011131413681311
19Ruud van Dijk12345604,782,082,001134613800
20Mike de Torbal4202590,081,081,00-2136514000
21Peter1100580,680,080,011197020040
22Jan de Liefde1100569,379,079,0-1-1150215370
23Aad Middeldorp13256541,778,076,011133512941376
24Geert van den Berg4022536,977,077,00-1150112931529
25Koos Croes11236526,576,075,0-1-1139313691420
26Jelle van der Heide10316526,075,078,001127413080
27Franke Boersma5032522,174,074,0-1-3162014421652
28Stefan Bekker0000486,673,073,00000
29Mai Huong Nguyen0000480,072,072,00000
30Patrick van Rijn0000473,271,071,00000
31Peter Taanman0000466,670,070,00016121612
32Roberto Hoogendijk1001430,669,068,0-1-1117112050
33Rene Denie11137417,068,069,01-1115211870
34Arno van der Kruijs10217406,367,067,001117611911187
Facebook

One Reply to “Interne ronde 17”

  1. Peter van Wermeskerken

    In ronde 16 heb ik gewonnen van Willem de Groot. Dat is onjuist als nederlaag voor mij verwerkt in de stand. Die zege leverde mij 91 punten op. Willem heeft dus een verliespartij meer dan de stand aangeeft.

    Reageren

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *