Interne ronde 17

Partijen in Ronde 17

1Robert WarmenhovenRob Bes½-½
2Peter van WermeskerkenJeffrey Hofland1-0
3Jelle van der HeideHarald Homulle0-1
4Aad MiddeldorpKoos Croes½-½
5Arno van der KruijsRene Denie1-0
6Dominique NieropFranke Boersma½-½

Rangschikking na Ronde 17 – 30-1-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Aad van Eijk117131046,7100,0100,011162517181600
2Maurits Bons96121022,599,099,0-11166718061635
3Robert Warmenhoven11533987,098,097,0-11155617001513
4Henk van Huizen7502985,697,098,01-1190817931928
5Rob Warmerdam8431957,096,096,00-1175017651751
6Dominique Nierop8431881,695,095,023159917211573
7Edwin van der Leij12615842,394,094,00-1149615261494
8Harald Homulle9513820,093,091,01-1143115481403
9Wim de Groot11515814,092,093,012151615500
10Jan van der Meer13616791,691,092,011156515811577
11Theo van der Pol5311778,390,089,0-1-1149415280
12Hans Hendriks9342766,589,090,0-11144515011438
13Michelle de Liefde5140745,188,088,0-11138715771363
14Rob Bes10424743,387,086,0-2-2153115421537
15Jeffrey Hofland12444705,086,087,00-1149615300
16Peter van Wermeskerken5302668,085,084,0-11152115560
17Dennis de Zwart3120645,184,085,011152615610
18Louis Wulffers7142614,883,083,011131413681311
19Ruud van Dijk12345604,782,082,001134613800
20Mike de Torbal4202590,081,081,00-2136514000
21Peter1100580,680,080,011197020040
22Jan de Liefde1100569,379,079,0-1-1150215370
23Aad Middeldorp13256541,778,076,011133512941376
24Geert van den Berg4022536,977,077,00-1150112931529
25Koos Croes11236526,576,075,0-1-1139313691420
26Jelle van der Heide10316526,075,078,001127413080
27Franke Boersma5032522,174,074,0-1-3162014421652
28Stefan Bekker0000486,673,073,00000
29Mai Huong Nguyen0000480,072,072,00000
30Patrick van Rijn0000473,271,071,00000
31Peter Taanman0000466,670,070,00016121612
32Roberto Hoogendijk1001430,669,068,0-1-1117112050
33Rene Denie11137417,068,069,01-1115211870
34Arno van der Kruijs10217406,367,067,001117611911187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *