Interne Ronde 15

Haeghe Ooievaar toernooi – – Haeghe Ooievaar

Rangschikking na Ronde 15

1Aad van EijkRobert Warmenhoven1-0
2Dominique NieropRob Warmerdam½-½
3Jan van der MeerHenk van Huizen0-1
4Wim de GrootEdwin van der Leij0-1
5Hans HendriksRob Bes1-0
6Koos CroesRuud van Dijk0-1
7Rene DenieAad Middeldorp½-½


PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Aad van Eijk11713978,5100,098,011162517151600
2Maurits Bons9612963,299,0100,0-11166718041635
3Robert Warmenhoven10523923,598,099,0-2-2155717131513
4Henk van Huizen7502919,097,096,01-1190817951928
5Rob Warmerdam8431899,096,097,00-1175017621751
6Dominique Nierop7421816,595,095,012159817361573
7Edwin van der Leij12615770,594,090,00-1149615251494
8Jan van der Meer13616721,793,094,011156515811577
9Harald Homulle8413715,892,092,022142515361403
10Wim de Groot10415698,591,093,001147815100
11Hans Hendriks9342697,690,086,0-11144414931438
12Michelle de Liefde5140688,089,088,0-11138815811363
13Jeffrey Hofland11443683,688,089,012152315550
14Rob Bes9414678,887,091,0-1-1153015361537
15Theo van der Pol4211652,086,087,001144514770
16Peter van Wermeskerken3201587,085,085,0-1-2152315550
17Dennis de Zwart3120582,584,084,011153715690
18Ruud van Dijk11344575,583,081,0-1-1137714090
19Louis Wulffers7142559,082,083,011131513731311
20Mike de Torbal4202537,681,082,00-2137414060
21Peter1100528,280,080,011197120040
22Jan de Liefde1100515,679,079,0-1-1155115830
23Jelle van der Heide9315494,078,077,0-1-1130013320
24Geert van den Berg4022479,877,076,00-1150213061529
25Aad Middeldorp12246471,276,074,00-1133812921376
26Koos Croes10226470,575,078,001139713701420
27Franke Boersma4022454,574,075,00-2162113881652
28Stefan Bekker0000437,973,073,00000
29Mai Huong Nguyen0000432,072,072,00000
30Patrick van Rijn0000425,971,071,00000
31Peter Taanman0000419,970,070,00016121612
32Roberto Hoogendijk1001391,069,069,0-1-1117212040
33Rene Denie10136389,068,068,022120112330
34Arno van der Kruijs9117312,067,067,0-1-1117011341187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *