interne ronde 15

Partijen in Ronde 15

1Koos CroesJeffrey Hofland1-0
2Rob BesWim de Groot1-0
3Hans HendriksArno van der Kruijs1-0
4Franke BoersmaPeter van Wermeskerken1-0
5Olivier van DijkTim de Torbal0-1
6Mike de TorbalJelle van der Heide1-0
7Ruud van DijkAad Middeldorp1-0

Rangschikking na Ronde 15

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Dominique Nierop8431964,2100,0100,00-1160316891573
2Rob Warmerdam5500933,099,099,011178319331751
3Aad van Eijk9603844,098,096,011163617241600
4Koos Croes11623842,597,093,011145915251420
5Maurits Bons10604813,096,095,0-2-2162815741635
6Jeffrey Hofland12624810,595,098,00-1158715600
7Wim de Groot9513802,894,097,0-1-1174117140
8Hans Hendriks11614795,893,092,022145914911438
9Rob Bes5401787,092,090,0-11195419270
10Harald Homulle10604775,091,094,022143815031403
11Franke Boersma4301739,390,088,021166517531652
12Henk van Huizen7322722,689,089,0-1-2188615911928
13Peter van Wermeskerken10415686,588,091,00-1159015620
14Jan van der Meer10505636,087,087,0-2-2158015841577
15Edwin van der Leij8233620,086,085,001147913961494
16Tim de Torbal12345589,584,084,0-2-1140713790
17Michelle de Liefde3030554,983,083,0-1-1137014351363
18Mike de Torbal3201499,382,079,012158015520
19Arno van der Kruijs9216471,880,082,01-1119912231187
20Jelle van der Heide11317455,079,081,0-1-1138313550
21Louis Wulffers6033450,078,078,001130212211311
22Nuno Scholten3102406,677,077,0-11143014020
23Robert Warmenhoven10136405,576,075,00-1144712401513
24Aad Middeldorp11128402,075,076,0-1-1133211811376
25Geert van den Berg5014379,674,073,0-11148311091529
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *