Interne ronde 14

Partijen in Ronde 14 – 9-1-2019.

1Jeffrey HoflandRobert Warmenhoven½-½
2Rob WarmerdamAad van Eijk½-½
3Harald HomulleJan van der Meer0-1
4Edwin van der LeijJelle van der Heide½-½
5Michelle de LiefdeArno van der Kruijs1-0
6Aad MiddeldorpMike de Torbal1-0

Rangschikking na Ronde 14 – 9-1-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Maurits Bons9612929,8100,0100,0-11166718071635
2Robert Warmenhoven9522921,599,099,0-1-1156417661513
3Aad van Eijk10613885,598,098,00-1161716931600
4Rob Warmerdam7421852,597,097,011175517861751
5Henk van Huizen6402821,096,096,022190617671928
6Dominique Nierop6411763,595,095,001159417371573
7Jan van der Meer12615713,594,090,00-2156715791577
8Wim de Groot9414701,593,093,0-1-1151915530
9Harald Homulle8413687,892,094,022142415331403
10Rob Bes8413683,191,092,001154315871537
11Edwin van der Leij11515677,790,091,011148614941494
12Jeffrey Hofland11443654,089,089,012152915630
13Michelle de Liefde5140652,088,087,0-11138815841363
14Theo van der Pol4211627,087,088,001143914740
15Hans Hendriks8242605,186,086,0-2-2143214451438
16Peter van Wermeskerken3201558,685,085,0-1-2154715810
17Dennis de Zwart3120550,084,084,011154015740
18Louis Wulffers7142532,383,083,011131313661311
19Mike de Torbal4202506,382,082,00-2136113950
20Ruud van Dijk10244499,581,081,001132913640
21Peter1100496,380,079,011197220060
22Jan de Liefde1100478,679,077,0-1-1151315480
23Koos Croes9225475,578,080,0-1-2140814111420
24Jelle van der Heide9315466,277,076,0-1-1128913230
25Geert van den Berg4022462,576,078,00-1150112991529
26Franke Boersma4022430,575,075,00-2162213921652
27Aad Middeldorp11236428,874,070,011134112911376
28Stefan Bekker0000419,273,074,00000
29Mai Huong Nguyen0000413,672,073,00000
30Patrick van Rijn0000408,071,072,00000
31Peter Taanman0000402,270,071,00016121612
32Roberto Hoogendijk1001368,069,069,0-1-1119712310
33Rene Denie9126352,068,068,011116311980
34Arno van der Kruijs9117283,667,067,0-1-1116811321187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *