Interne Ronde 14

Partijen in Ronde 14

1Robert WarmenhovenJeffrey Hofland0-1
2Franke BoersmaHenk van Huizen0-1
3Jan de LiefdeAad van Eijk1-0
4Eric de LiefdeJaap Regeer1-0

Rangschikking na Ronde 14

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland139311066,8100,0100,01-1169219011614
2Henk van Huizen6600904,099,099,0-2-1187219421851
3Jan de Liefde9612833,398,098,001165817341640
4Dominique Nierop6411769,197,097,00-1169718101680
5Theo van der Pol6411718,596,096,001166116790
6Wouter Remmerswaal4301694,695,095,022173318271725
7Peter van Wermeskerken5311673,094,094,011155417291529
8Stefan Bekker3120595,193,091,0-3-3229818762315
9Aad van Eijk10415594,592,093,0-2-1156915261588
10Eric de Liefde5302594,091,088,012148015941467
11Robert Warmenhoven11506579,090,092,012150915241513
12Gerard Buijs1100560,689,089,0-1-1181918370
13Franke Boersma6303550,088,090,001160614751625
14Michelle de Liefde4121539,087,087,00-1157416971571
15Koos Croes5203507,986,086,0-1-2147014880
16Geert van den Berg7214504,285,085,012147014880
17Louis Wulffers5203482,084,084,012128613471282
18Jan van Meer2011443,079,079,001149914851500
19Paul Koks1001416,078,078,0-1-1134113590
20Glenn Cornelisse1001410,677,077,011194819660
21Aad Middeldorp5104376,076,076,01-1135612291376
22Ruud van Dijk2002375,075,075,00-1132812371337
23Rob Bes7106319,374,073,01-1150112361556
24Jaap Regeer10208317,673,074,00-2125012680
25Arno van der Kruijs5005288,072,072,0-1-2111710621138
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *