Interne ronde 12

Partijen in Ronde 12

1Jeffrey HoflandAad van Eijk1-0
2Dominique NieropJan de Liefde1-0
3Robert WarmenhovenTheo van der Pol0-1
4Jaap RogierFranke Boersma0-1

Rangschikking na Ronde 12

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland11821928,8100,0100,011167418541614
2Henk van Huizen5500785,099,099,0-11186819251851
3Jan de Liefde8512705,698,098,0-1-2164916901640
4Dominique Nierop5401686,097,096,011170018581680
5Wouter Remmerswaal4301635,696,097,022173318171725
6Peter van Wermeskerken5311610,695,095,011155417201529
7Theo van der Pol5311597,194,092,0-1-1165716690
8Robert Warmenhoven10505555,793,094,001151515361513
9Aad van Eijk8404547,092,093,0-2-3157215171588
10Stefan Bekker2110515,391,091,0-2-2230819702315
11Franke Boersma5302510,690,086,0-1-1161114701625
12Gerard Buijs1100502,389,089,0-1-1181818300
13Eric de Liefde4202497,088,090,001147615831467
14Michelle de Liefde3111473,587,088,012157717751571
15Koos Croes5203456,086,087,0-1-2146914810
16Louis Wulffers5203431,385,085,012128713501282
17Geert van den Berg6204421,384,082,001144814600
18Jan van Meer2011388,379,079,001149814731500
19Paul Koks1001364,078,078,0-1-1132413360
20Glenn Cornelisse1001359,377,077,011195819700
21Jaap Rogier8206322,376,076,022128312950
22Aad Middeldorp5104322,075,075,01-1135612191376
23Ruud van Dijk2002320,674,074,00-1132812241337
24Rob Bes7106269,773,073,01-1150012291556
25Arno van der Kruijs5005240,072,072,0-1-2111810631138
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *