Interne ronde 12

Partijen in Ronde 12 – 19-12-2018.

1Maurits BonsRobert Warmenhoven½-½
2Rob BesRob Warmerdam0-1
3Wim de GrootHans Hendriks1-0
4Jelle van der HeideTheo van der Pol0-1
5Ruud van DijkRene Denie½-½
6Arno van der KruijsAad Middeldorp1-0
7Aad van EijkKoos Croes1-0

Rangschikking na Ronde 12 – 19-12-2018 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Maurits Bons9612875,2100,0100,0-11166818151635
2Aad van Eijk9603813,099,099,012161316901600
3Rob Warmerdam5410802,098,096,01-1177520001751
4Robert Warmenhoven7412774,797,097,0-1-1154817481513
5Henk van Huizen6402764,096,098,022190617691928
6Wim de Groot8413668,095,092,002158116210
7Dominique Nierop5311634,594,093,0-1-1158616981573
8Jan van der Meer10514632,293,094,022157015881577
9Rob Bes8413627,392,095,001154516031537
10Edwin van der Leij10505612,091,090,00-2149115191494
11Harald Homulle6312588,890,091,00-1141715271403
12Michelle de Liefde4040557,589,087,0-2-2138215871363
13Hans Hendriks7232547,588,089,0-1-1143714731438
14Theo van der Pol3201537,387,083,0-1-2146415040
15Jeffrey Hofland9333528,086,088,0-1-2150415450
16Dennis de Zwart3120504,485,086,011152715680
17Peter van Wermeskerken3201503,084,085,0-1-2156916100
18Louis Wulffers7142480,083,082,011131413741311
19Mike de Torbal3201476,082,081,01-1149315330
20Koos Croes8224467,581,084,00-1141614521420
21Ruud van Dijk10244444,280,079,001134613860
22Franke Boersma3021417,079,078,01-1162513311652
23Jelle van der Heide8305407,678,080,001127313140
24Geert van den Berg4022404,877,076,00-1150113021529
25Stefan Bekker0000384,976,077,00000
26Mai Huong Nguyen0000375,075,075,00000
27Patrick van Rijn0000369,974,074,00000
28Peter Taanman0000360,073,072,00016121612
29Rene Denie8125334,772,070,00-1117612170
30Aad Middeldorp10136333,071,073,00-1133512541376
31Roberto Hoogendijk1001331,370,071,0-1-1122012610
32Arno van der Kruijs8116270,569,069,002117311581187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *