Interne ronde 11

Partijen in Ronde 11 – 12-12-2018.

1Aad van EijkMaurits Bons0-1
2Henk van HuizenDominique Nierop1-0
3Robert WarmenhovenHarald Homulle1-0
4Jan van der MeerEdwin van der Leij1-0
5Wim de GrootJeffrey Hofland1-0
6Hans HendriksJelle van der Heijde1-0
7Koos CroesFranke Boersma1-0
8Louis WulffersRuud van Dijk½-½
9Aad MiddeldorpMike de Torbal0-1

Rangschikking na Ronde 11 – 12-12-2018 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Maurits Bons8602818,0100,099,0-2-2167018551635
2Aad van Eijk8503732,799,0100,001160816811600
3Henk van Huizen6402727,798,097,022190617751928
4Robert Warmenhoven6402722,097,096,001154317581513
5Rob Warmerdam4310711,596,098,022176920031751
6Rob Bes7412624,795,094,0-1-1154716241537
7Jan van der Meer10514609,894,091,022157015991577
8Dominique Nierop5311609,193,095,0-1-1158316841573
9Wim de Groot7313569,092,089,0-11152715750
10Harald Homulle6312561,591,093,00-1141615281403
11Edwin van der Leij10505554,390,092,00-2149215281494
12Hans Hendriks6231545,589,088,002144415221438
13Jeffrey Hofland9333504,088,090,0-1-2149815470
14Michelle de Liefde4040499,587,087,0-2-2138215941363
15Dennis de Zwart3120477,186,085,011153015790
16Peter van Wermeskerken3201475,385,086,0-1-2154015880
17Koos Croes7223463,384,080,012142114791420
18Theo van der Pol2101457,383,083,00-1132813770
19Louis Wulffers7142451,782,082,011131513871311
20Mike de Torbal3201442,081,078,01-1150615540
21Jelle van der Heijde7304417,080,084,0-1-2129313420
22Ruud van Dijk9234413,279,079,0-1-1136314110
23Franke Boersma3021402,578,081,01-1162513401652
24Stefan Bekker0000354,677,076,00000
25Geert van den Berg4022354,076,075,00-1150213161529
26Mai Huong Nguyen0000345,375,074,00000
27Patrick van Rijn0000340,674,073,00000
28Aad Middeldorp9135340,073,077,012134913081376
29Peter Taanman0000336,072,072,00016121612
30Roberto Hoogendijk1001307,671,071,0-1-1119012390
31Rene Denie7115295,270,070,012113011790
32Arno van der Kruijs7016199,569,069,0-11115810731187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *