Intern ronde 7

Partijen in Ronde 7

1Jelle van der HeideJeffrey Hofland0-1
2Maurits BonsHenk van Huizen½-½
3Rob BesRobert Warmenhoven0-1
4Aad van EijkRuud van Dijk1-0
5Jan de LiefdeKoos Croes1-0
6Aad MiddeldorpArno van der Kruijs0-1
7Franke BoersmaDominique Nierop½-½

Rangschikking na Ronde 7

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland7601615,0100,0100,0-1-2210320140
2Maurits Bons6321498,599,099,001165416661635
3Dominique Nierop3210468,198,098,0-3-3159618031573
4Robert Warmenhoven6402445,797,095,00-1153115211513
5Henk van Huizen4211425,596,097,00-1192117391928
6Aad van Eijk7403420,095,093,001158914471600
7Stefan Bekker1100388,094,096,0-1-1245223640
8Franke Boersma2110360,793,091,022165415821652
9Rob Bes6303356,392,094,001156314740
10Nader2101331,391,089,022183317440
11Ruud van Dijk6303326,790,092,0-2-2147413850
12Wouter Remmerswaal2101324,089,087,001178816990
13Theo van der Pol3111319,888,088,0-1-1163715480
14Jelle van der Heide2101311,087,090,001175616670
15Geert van den Berg3102293,686,086,011153315731529
16Jan de Liefde3111268,880,070,012145413650
17Arno van der Kruijs2101243,772,067,00-1119913441187
18Arno Middeldorp2011219,071,069,0-2-2136312740
19Louis Wulffers1001219,070,073,011130510351311
20Jan van der Meer1001216,069,072,011156711501577
21Koos Croes4103207,068,071,00-1141012471420
22Mike de Torbal1001204,067,068,011121311240
23Patrick van Rijn2002176,066,066,00-1126213491267
24Aad Middeldorp5005108,365,065,011133610111376
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *