intern ronde 19

Partijen in Ronde 19 – 28-2-2024.

1Henk van HuizenDominique Nierop½-½
2Jan de LiefdeTheo van der Pol0-1
3Stefan BekkerPeter van Wermeskerken1-0
4Aad van EijkRobert Warmenhoven0-1
5Rob BesJaap Regeer1-0

Haeghe Ooievaar interne comp

Rangschikking na Ronde 19

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland1611411356,0100,0100,00-2170519131614
2Henk van Huizen98101217,099,099,0-12187519811851
3Dominique Nierop96211060,198,098,0-1-2171218551680
4Jan de Liefde148151005,797,097,011163616591640
5Theo van der Pol9522939,696,095,0-1-2165717010
6Peter van Wermeskerken10514863,095,096,00-1155717121529
7Robert Warmenhoven12606813,094,090,00-1152015831513
8Wouter Remmerswaal5401787,393,094,01-1174119051725
9Eric de Liefde8413783,092,093,022148916211467
10Aad van Eijk15618758,691,092,0-11154615121588
11Franke Boersma7403717,390,091,012161215471625
12Geert van den Berg8215647,589,088,00-1143514790
13Stefan Bekker4220645,188,086,0-21229617982315
14Michelle de Liefde6141635,187,089,001156316091571
15Louis Wulffers7214578,586,087,01-1128813771282
16Koos Croes5203537,385,085,0-1-2147415180
17Rob Bes8206507,684,080,021150313411556
18Jan van Meer4112498,583,084,001149815271500
19Aad Middeldorp6114477,682,083,021135212661376
20Glenn Cornelisse4022446,381,082,00-2142814720
21Gerard Buijs1100436,080,081,0-1-1182318670
22Arno van der Kruijs8107424,379,079,0-2-1113011421138
23Jaap Regeer152112382,578,078,01-1123112750
24Paul Koks1001316,373,073,0-1-1135513990
25Ruud van Dijk2002312,072,072,00-1132812561337
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *