Skip to content

Intern ronde 15

Partijen in Ronde 15

1Maurits BonsStefan Bekker0-1
2Edwin van der LeijWouter Remmerswaal0-1
3Dominique NieropJan de Liefde0-1
4Aad van EijkRobert Warmenhoven1-0
5Rob BesArno van der Kruijs1-0

Rangschikking na Ronde 15 – 9-3-2022 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen8611941,8100,0100,001189219081887
2Wouter Remmerswaal8602853,699,098,00-1180418110
3Maurits Bons9522840,098,099,012176017501759
4Aad van Eijk13715829,097,096,001158115741587
5Jeffrey Hofland11605741,696,095,0-11171017170
6Dominique Nierop8332739,895,097,0-21168416871685
7Ruud van Dijk11605697,094,093,0-11142015351378
8Rob Bes12606690,093,091,022151015151514
9Robert Warmenhoven12606682,092,094,0-2-2151515171513
10Jan de Liefde8323633,691,089,00-2158215051600
11Franke Boersma4211620,190,092,00-2164617731631
12Theo van der Pol6222616,589,090,0-2-2154016321526
13Stefan Bekker2200571,088,087,0-2-2231420922313
14Geert van den Berg4112521,887,088,00-1138615771370
15Nader2101463,686,086,022161016170
16Louis Wulffers2101459,385,085,00-1127614721266
17Fonq Li Caljé2020454,084,084,022162016270
18Michelle de Liefde2020450,183,083,001155716591551
19Edwin van der Leij2101444,082,081,001152616191522
20Jelle van der Heide2101432,381,082,001136415481356
21Arno van der Kruijs5104411,680,080,01-1114812881142
22Koos Croes5104398,679,077,0-1-2137211891399
23Arno Middeldorp2011382,577,078,0-2-2142314300
24Patrick van Rijn2002286,066,066,00-1154412211564
25Aad Middeldorp5005281,665,065,011124010561274
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.