intern 10

Partijen in Ronde 10

1Wouter RemmerswaalHenk van Huizen0-1
2Theo van der PolAad van Eijk½-½
3Rob BesJeffrey Hofland1-0
4Fonq Li CaljéDominique Nierop½-½

Rangschikking na Ronde 10

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland9603651,3100,0100,0-1-1179017690
2Maurits Bons7421637,099,099,0-1-1175716731759
3Henk van Huizen5311576,198,094,0-1-2188017881887
4Robert Warmenhoven8503575,397,098,001153315731513
5Dominique Nierop4220573,096,097,0-4-4170218311685
6Rob Bes9504541,795,092,012152515431514
7Franke Boersma3210536,194,095,01-1165218981631
8Wouter Remmerswaal5302523,093,096,011170716850
9Aad van Eijk9414500,092,093,00-1156414631587
10Stefan Bekker1100464,091,091,0-1-1231421182313
11Ruud van Dijk8404431,390,089,002139614491378
12Theo van der Pol4121426,089,088,001153415891526
13Nader2101422,088,090,022165716360
14Louis Wulffers2101392,686,082,00-1127614391266
15Jelle van der Heide2101383,385,086,001136515591356
16Geert van den Berg3102376,384,085,011138115621370
17Fonq Li Caljé1010348,580,075,011170216810
18Jan de Liefde4112343,579,080,00-1158214071600
19Arno van der Kruijs3102306,072,072,011115213681142
20Arno Middeldorp2011300,371,071,0-2-2142614050
21Jan van der Meer1001280,070,070,011151811931527
22Mike de Torbal1001276,069,069,011125711541261
23Koos Croes5104247,368,068,0-1-2137211591399
24Patrick van Rijn2002245,667,067,00-1154512211564
25Aad Middeldorp5005176,066,066,011123910261274
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *