Rapid ronde 3

Partijen in Ronde 7

1Henk van HuizenPeter van Wermeskerken1-0
2Franke BoersmaJan de Liefde0-1
3Dominique NieropAad van Eijk½-½
4Michelle de LiefdeJeffrey Hofland0-1
5Robert WarmenhovenRob Bes1-0

Partijen in Ronde 8

1Peter van WermeskerkenRobert Warmenhoven0-1
2Aad van EijkJan de Liefde0-1
3Jeffrey HoflandHenk van Huizen0-1
4Dominique NieropFranke Boersma0-1
5Rob BesMichelle de Liefde1-0

Partijen in Ronde 9

1Jan de LiefdeJeffrey Hofland0-1
2Henk van HuizenFranke Boersma0-1
3Peter van WermeskerkenRob Bes1-0
4Michelle de LiefdeAad van Eijk0-1
5Robert WarmenhovenDominique Nierop0-1

Rangschikking na Ronde 9 – 19-6-2024 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRSRtg
1Franke Boersma95135,51,01,0-1-2165318601625
2Peter van Wermeskerken95135,51,01,012157117831529
3Jeffrey Hofland95045,01,01,0-1-1163017601614
4Aad van Eijk94235,01,01,0-1-1159116721588
5Henk van Huizen64025,01,01,001183417771851
6Jan de Liefde64025,01,01,001166418671640
7Stefan Bekker33005,01,01,0-1-1231620462315
8Dominique Nierop94144,51,01,01-1166817401680
9Robert Warmenhoven94054,01,01,0-11151816651513
10Theo van der Pol32014,01,01,01-1170417860
11Arne Middendorp31113,51,01,0-1-1149515770
12Rob Bes31023,01,01,0-1-1154515061556
13Eric de Liefde31023,01,01,012145714341467
14Koos Croes31023,01,01,011145215340
15Wijnand Rijnders00003,01,01,000179417941794
16Wouter Remmerswaal00003,01,01,000172517251725
17Jan van Meer00003,01,01,000150015001500
18Ruud van Dijk00003,01,01,000133713371337
19Louis Wulffers00003,01,01,000128212821282
20Arno van der Kruijs00003,01,01,000113811381138
21Glenn Cornelisse00003,01,01,000000
22Harold Homulle00003,01,01,000000
23Maurits Bons00003,01,01,000000
24Paul Koks00003,01,01,000000
25Gerard Buijs00003,01,01,000000
26Geert van den Berg00003,01,01,000000
27Jaap Regeer61052,01,01,00-1126213450
28Michelle de Liefde30032,01,01,011154213211571
29Aad Middeldorp30032,01,01,011135412151376
Facebook

Een reactie plaatsen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *