Partijen in Ronde 5

1Jeffrey HoflandGeert van den Berg1-0
2Maurits BonsRobert Warmenhoven1-0
3Jan van der MeerAad van Eijk0-1
4Mike de TorbalRob Bes0-1
5Ruud van DijkPatrick van Rijn1-0

Rangschikking na Ronde 5

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Jeffrey Hofland5401428,0100,098,011198019070
2Dominique Nierop2200385,099,099,0-2-2159318501573
3Henk van Huizen2200377,098,0100,001193519341928
4Maurits Bons4211354,797,095,001163915991635
5Aad van Eijk5302335,096,091,00-1159114231600
6Stefan Bekker1100324,395,097,0-1-1233022570
7Rob Bes5302296,094,087,0-1-1167115970
8Jelle van der Heide1100284,393,094,0-1-1176416900
9Franke Boersma1100283,092,093,011165415811652
10Geert van den Berg2101283,091,096,00-1153917121529
11Nader2101265,090,089,022182517520
12Theo van der Pol3111261,589,090,0-1-1164515710
13Robert Warmenhoven4202256,788,092,00-2150713711513
14Wouter Remmerswaal2101225,085,078,001174516710
15Ruud van Dijk4202223,083,069,001150914360
16Jan van der Meer1001198,375,085,011156711671577
17Mike de Torbal1001175,070,075,011132012470
18Arno van der Kruijs1001163,369,070,011118410841187
19Jan de Liefde1001158,668,068,0-1-1124111670
20Arno Middeldorp1001154,067,066,0-1-1130412310
21Patrick van Rijn2002134,066,067,00-1126313211267
22Koos Croes2002130,065,065,00-1141412941420
23Aad Middeldorp3003106,764,064,011136011301376
Facebook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *