Interne ronde 28

Partijen in Ronde 28 – 8-5-2019.

Rangschikking na Ronde 28 – 8-5-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen1411121770,5100,0100,021191819061928
2Rob Warmerdam1610331589,599,099,00-2175617761751
3Dominique Nierop1610421569,698,098,002165017931573
4Aad van Eijk189451503,897,097,02-1161216591600
5Robert Warmenhoven2110471470,096,096,011157616681513
6Maurits Bons148241444,695,095,001167617881635
7Rob Bes199371304,094,093,0-12154315771537
8Peter van Wermeskerken116321277,193,094,0-1-1161116480
9Wim de Groot199191249,892,092,011154415810
10Edwin van der Leij209291207,191,089,00-1148515111494
11Harald Homulle178181172,590,091,01-1145215611403
12Jeffrey Hofland207761165,589,090,021153415710
13Theo van der Pol104421154,188,088,0-2-1151515520
14Jan van der Meer187381098,587,087,0-2-3155615761577
15Michelle de Liefde71511030,786,086,0-3-2139115691363
16Koos Croes205691000,385,085,0-2-1139814191420
17Hans Hendriks18468961,584,084,001141314301438
18Franke Boersma8152955,983,083,012161014611652
19Jan de Liefde2200945,682,082,001166517020
20Fong Li Caljé4130913,481,076,00-1165916960
21Jelle van der Heide16547908,580,075,0-22134613830
22Dennis de Zwart3120907,579,080,011153315700
23Ruud van Dijk20479892,078,081,021135313900
24Louis Wulffers11164882,877,079,01-2130313261311
25Mike de Torbal8314878,576,078,00-2135413910
26Stefan Bekker1100864,875,077,0-1-1202620630
27Peter1100822,874,074,011196019970
28Aad Middeldorp224711807,773,073,00-1131313121376
29Geert van den Berg4022774,072,072,00-1150112981529
30Mai Huong Nguyen0000733,571,071,00000
31Patrick van Rijn0000723,270,070,00000
32Peter Taanman0000713,069,069,00016121612
33Rene Denie13238696,168,068,0-1-3123112680
34Roberto Hoogendijk2011679,167,067,001119612330
35Sietse Schaafsma1001660,066,066,011130013370
36Tim de Torbal5113658,765,065,0-3-1108011170
37Olivier1001618,664,064,0117287650
38Arno van der Kruijs152310600,563,063,01-1116211651187
1Henk van HuizenRob Warmerdam1-0
2Dominique NieropFong Li Caljé½-½
3Rob BesKoos Croes1-0
4Wim de GrootHarald Homulle1-0
5Ruud van DijkEdwin van der Leij0-1
6Jelle van der HeideLouis Wulffers1-0
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *