Interne ronde 23

Partijen in Ronde 23 – 13-3-2019.

1Robert WarmenhovenMaurits Bons0-1
2Harald HomulleDominique Nierop0-1
3Arno van der KruijsTim de Torbal½-½
4Edwin van der LeijMike de Torbal0-1

Rangschikking na Ronde 23 – 13-3-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen108021362,3100,0100,00-2191418511928
2Rob Warmerdam138321345,099,099,011175417641751
3Maurits Bons118121339,898,098,0-1-1168518401635
4Dominique Nierop138321293,097,096,0-1-2163417741573
5Aad van Eijk158251228,696,095,01-1161916701600
6Robert Warmenhoven178361225,595,097,011156616551513
7Edwin van der Leij168261105,094,094,001150115271494
8Peter van Wermeskerken85211099,593,093,0-2-2167617000
9Rob Bes157261058,892,091,0-11153815561537
10Jeffrey Hofland166641039,691,092,00-1153915630
11Theo van der Pol94321003,590,090,0-11150315270
12Wim de Groot16718994,589,089,022153115550
13Michelle de Liefde6150928,088,087,0-2-1139315781363
14Harald Homulle14617914,887,088,022142915141403
15Jan van der Meer15618878,886,086,011155115431577
16Hans Hendriks14365851,385,085,0-2-2142514351438
17Franke Boersma8152827,084,084,012161014441652
18Jan de Liefde2200808,983,083,001165216760
19Dennis de Zwart3120792,182,082,011154115650
20Louis Wulffers10163789,081,081,02-1130813311311
21Mike de Torbal7313778,580,078,01-1139514200
22Ruud van Dijk16367754,779,079,00-1136813930
23Peter1100750,578,080,011196019840
24Koos Croes15348721,177,077,0-11137913481420
25Geert van den Berg4022687,076,076,00-1150212951529
26Aad Middeldorp18369685,275,074,00-1132913101376
27Jelle van der Heide13337666,574,075,0-3-3127913030
28Stefan Bekker0000632,673,073,00000
29Mai Huong Nguyen0000624,072,072,00000
30Patrick van Rijn0000615,271,071,00000
31Tim de Torbal1010608,070,069,0-1-1117011950
32Peter Taanman0000606,669,070,00016121612
33Rene Denie13238599,068,068,0-1-3122512490
34Roberto Hoogendijk2011568,967,067,001123312570
35Arno van der Kruijs14239511,066,066,023117011741187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *