Interne ronde 21 en Arjen de Leeuw Bokaal

Partijen in Ronde 21

1Wim de GrootHenk van Huizen0-1
Robert WarmenhovenRene Denie1-0
Aad MiddeldorpRob Warmerdam0-1
4Aad van EijkHarald Homulle0-1
Edwin van der LeijJelle van der Heide1-0
Ruud van DijkPeter van Wermeskerken0-1
Mike de TorbalRob Bes0-1
Franke BoersmaTheo van der Pol½-½
9Koos CroesHans Hendriks½-½

Partijen met een – zijn voor de Arjen de Leeuw Bokaal

Rangschikking na Ronde 21

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen108021299,7100,0100,00-2191418411928
2Robert Warmenhoven158341226,599,098,012157316801513
3Dominique Nierop117311218,598,099,011163418081573
4Rob Warmerdam127321204,797,097,00-2174717331751
5Maurits Bons96121134,096,096,0-11166717871635
6Aad van Eijk147251101,095,095,022161116461600
7Edwin van der Leij147251020,094,094,001150315281494
8Peter van Wermeskerken85211008,593,093,0-2-2166916870
9Rob Bes147251000,792,091,0-2-2154215581537
10Jeffrey Hofland15654964,591,092,012154115590
11Theo van der Pol8422922,490,089,0-2-1149415120
12Harald Homulle12615914,089,087,00-2143915471403
13Michelle de Liefde6150880,188,088,0-2-1139415731363
14Wim de Groot15618879,587,090,011151315310
15Hans Hendriks13364824,086,085,0-1-1142814341438
16Jan van der Meer15618823,085,086,011155015341577
17Jan de Liefde2200752,584,083,001164916670
18Dennis de Zwart3120752,083,084,011153815560
19Franke Boersma7142746,582,082,001161614441652
20Louis Wulffers10163707,581,081,02-1130713211311
21Peter1100687,680,079,011196619840
22Mike de Torbal6213670,479,080,022131213300
23Ruud van Dijk15357657,578,078,011134513630
24Koos Croes15348638,577,075,0-11137713371420
25Geert van den Berg4022635,376,076,00-1150212821529
26Jelle van der Heide13337626,875,077,0-3-3127112890
27Stefan Bekker0000583,974,073,00000
28Mai Huong Nguyen0000576,073,072,00000
29Aad Middeldorp17269572,872,074,012132012761376
30Patrick van Rijn0000567,971,071,00000
31Peter Taanman0000559,970,070,00016121612
32Rene Denie13238533,069,069,0-1-3122012380
33Roberto Hoogendijk2011532,068,068,001123212500
34Arno van der Kruijs12228482,067,067,001117611811187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *