Interne ronde 20

Partijen in Ronde 20

1Dominique NieropRob Warmerdam1-0
2Robert WarmenhovenWim de Groot1-0
3Aad van EijkPeter van Wermeskerken½-½
4Aad MiddeldorpRob Bes0-1
5Jeffrey HoflandHarald Homulle1-0
6Theo van der PolLouis Wulffers1-0
7Hans HendriksRuud van Dijk½-½
8Mike de TorbalJelle van der Heide½-½
9Arno van der KruijsKoos Croes0-1

Rangschikking na Ronde 20

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen97021205,7100,0100,01-1191218261928
2Dominique Nierop117311169,699,095,011163418081573
3Robert Warmenhoven147341161,098,097,001156916851513
4Rob Warmerdam116321142,097,099,01-1174617341751
5Maurits Bons96121110,196,098,0-11166717901635
6Aad van Eijk137241106,595,096,011162416861600
7Edwin van der Leij13625942,094,094,0-1-2149915201494
8Peter van Wermeskerken7421928,693,092,0-1-1165316730
9Jeffrey Hofland15654927,392,089,012153815570
10Rob Bes13625920,791,091,0-1-1153715491537
11Wim de Groot14617884,590,093,00-2150515240
12Theo van der Pol7412870,589,087,0-11147914980
13Michelle de Liefde6150845,888,088,0-2-1139315731363
14Harald Homulle11515836,087,090,01-1142415111403
15Jan van der Meer15618798,386,086,011154915341577
16Hans Hendriks12354784,585,085,001143114411438
17Dennis de Zwart3120723,584,084,011153815580
18Jan de Liefde2200714,983,082,001165116710
19Franke Boersma6132694,582,081,0-1-3162014301652
20Louis Wulffers10163687,881,083,02-1130713241311
21Mike de Torbal5212670,980,080,011134213610
22Peter1100660,379,079,011197019900
23Ruud van Dijk14356657,078,078,00-1134913690
24Jelle van der Heide12336626,177,076,0-2-2128413030
25Geert van den Berg4022616,976,077,00-1150212861529
26Koos Croes14338585,575,072,0-2-1137813321420
27Aad Middeldorp16268575,574,075,001132312741376
28Stefan Bekker0000567,273,074,00000
29Mai Huong Nguyen0000559,672,073,00000
30Patrick van Rijn0000544,271,071,00000
31Peter Taanman0000536,670,070,00016121612
32Rene Denie12237530,569,069,00-2122512440
33Roberto Hoogendijk2011509,468,068,001122412440
34Arno van der Kruijs12228461,167,067,001117611831187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *