Interne ronde 19

Partijen in Ronde 19 – 13-2-2019.



1
Harald HomulleHenk van Huizen0-1
2Rob WarmerdamHans Hendriks1-0
3Ruud van DijkRobert Warmenhoven1-0
4Rob BesDominique Nierop0-1
5Jeffrey HoflandMichelle de Liefde½-½
6Jan van der MeerWim de Groot0-1
7Louis WulffersAad Middeldorp½-½
8Koos CroesRene Denie0-1

Rangschikking na Ronde 19 – 13-2-2019 – Normal ranking.

PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen97021183,3100,0100,01-1191218171928
2Rob Warmerdam106311138,799,097,022175917861751
3Maurits Bons96121090,098,099,0-11166617821635
4Aad van Eijk127141073,597,098,00-1162116801600
5Dominique Nierop106311063,196,095,00-2161917651573
6Robert Warmenhoven13535992,595,096,0-1-1154016151513
7Edwin van der Leij13625909,294,094,0-1-2150015211494
8Wim de Groot13616868,593,087,01-1152615410
9Peter van Wermeskerken6411865,392,091,002166516800
10Rob Bes12525848,391,092,002153315341537
11Harald Homulle10514845,590,093,021143215431403
12Jeffrey Hofland14554841,089,090,001152115360
13Michelle de Liefde6150807,988,086,0-2-1139215611363
14Theo van der Pol6312794,587,088,0-2-2146014750
15Jan van der Meer15618780,686,089,011154915301577
16Hans Hendriks11344748,085,085,0-1-1143414471438
17Ruud van Dijk13445721,084,081,012140014150
18Dennis de Zwart3120695,083,084,011153515500
19Louis Wulffers9162689,882,083,033131513481311
20Jan de Liefde2200687,681,082,001165516700
21Franke Boersma6132647,580,078,0-1-3162014241652
22Mike de Torbal4202635,979,080,00-2137413890
23Peter1100630,978,079,011197019850
24Geert van den Berg4022589,877,077,00-1150312921529
25Jelle van der Heide11326585,176,076,0-1-1128412990
26Aad Middeldorp15267574,075,075,0-1-2133212841376
27Stefan Bekker0000535,374,073,00000
28Mai Huong Nguyen0000528,073,072,00000
29Koos Croes13238522,172,074,0-11137613111420
30Patrick van Rijn0000520,571,071,00000
31Peter Taanman0000513,370,070,00016121612
32Rene Denie12237506,169,067,00-2123412490
33Roberto Hoogendijk2011494,068,069,001123212470
34Arno van der Kruijs11227463,367,068,0-1-1118312001187
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *