Interne ronde 18

Rangschikking na Ronde


Partijen in Ronde 18 – 6-2-2019.

1Henk van HuizenAad van Eijk1-0
2Robert WarmenhovenDominique Nierop0-1
3Rob WarmerdamJan van der Meer1-0
4Peter van WermeskerkenEdwin van der Leij½-½
5Rob BesTheo van der Pol1-0
6Hans HendriksJeffrey Hofland0-1
7Wim de GrootAad Middeldorp1-0
8Jan de LiefdeKoos Croes1-0
9Louis WulffersJelle van der Heide½-½
10Roberto HoogendijkArno van der Kruijs½-½


PosNaamPrtWRVScoreWrdeVWrdeSRRtgTPRBRtg
1Henk van Huizen86021080,3100,097,021191118231928
2Maurits Bons96121057,099,099,0-11166717961635
3Aad van Eijk127141051,798,0100,00-1162216931600
4Rob Warmerdam95311045,097,096,011175517791751
5Robert Warmenhoven12534998,096,098,002155416701513
6Dominique Nierop9531969,695,095,01-1160917421573
7Edwin van der Leij13625881,394,094,0-1-2149915251494
8Harald Homulle9513847,093,093,01-1143015331403
9Rob Bes11524830,092,087,0-11153815571537
10Peter van Wermeskerken6411816,991,089,002165516810
11Jeffrey Hofland13544795,890,086,0-1-2152715530
12Jan van der Meer14617792,689,092,00-1156015631577
13Theo van der Pol6312785,688,091,0-2-2143014550
14Wim de Groot12516780,787,085,023149115160
15Michelle de Liefde5140773,586,088,0-11138815771363
16Hans Hendriks10343767,085,090,002143514511438
17Dennis de Zwart3120669,084,084,011153515600
18Louis Wulffers8152652,883,083,022131213481311
19Jan de Liefde2200644,382,079,001162216470
20Ruud van Dijk12345630,081,082,001134113660
21Mike de Torbal4202619,080,081,00-2135813830
22Peter1100607,279,080,011197019950
23Franke Boersma6132596,178,074,0-1-3162014341652
24Geert van den Berg4022563,677,077,00-1150112881529
25Jelle van der Heide11326556,576,075,0-1-1127012950
26Aad Middeldorp14257546,075,078,00-1132912751376
27Koos Croes12237527,874,076,0-2-2138813491420
28Stefan Bekker0000510,973,073,00000
29Mai Huong Nguyen0000504,072,072,00000
30Patrick van Rijn0000496,971,071,00000
31Peter Taanman0000489,970,070,00016121612
32Roberto Hoogendijk2011470,569,069,001122512500
33Arno van der Kruijs11227442,868,067,0-1-1117711941187
34Rene Denie11137437,367,068,01-1115611810
Facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *